קוקה אינטראקטיב

ESTABLISHED

מיתוג האתר שלך – האם הנראות שלך עקבית לאורך כל הדרך?

מיתוג האתר היא חובה! לא מיתגת, הקטנת את סיכוייך לבלוט מעל המתחרים שלך!!!

רשת האינטרנט רוויה אתרים והיכולת של חברות לבדל מוצרים הולכת ופוחתת, מלמדים על הקושי להוביל בתחרות. מיתוג אתרים הוא חובה בעידן השפע בו אנו חיים, כולנו מוקפים באינספור מוצרים ושירותים דומים ואף זהים, שנועדו לספק לנו צרכים שונים. חברות נאלצות להילחם על אותם הלקוחות בשוק רווי וכל אחת בדרכה נוקטת באסטרטגיה מסוימת על מנת להשיג עליונות בשוק.

 

מיתוג דיגיטלי

אהבה לעיצוב, מקוריות וזיקה עזה לטכנולוגיה, הפכו אותנו למצויינים בתחום המיתוג הדיגיטלי. קבלו את הכלי השיווקי החשוב ביותר מאיתנו.

המטרה, מיתוג עסקי

המיתוג הוא תהליך שבסופו, החברה מזוהה כמותג המשלב תועלות ותכונות (רגשיות ופונקציונאליות ) אשר החיבור ביניהן יוצר ערך בעיני הצרכן. המיתוג מגדיר ומחדד את תעודת הזהות של החברה, חוזקותיה וערכיה, כך שהם נתפסים כבעלי ערך ללקוח.

הצורך, מיתוג עסקי

הצרכן נחשף למידע עצום הסובב אותו באמצעות כלי המדיה השונים, שנועדו להשפיע עליו לבחור בחברה אחת על על-פני האחרת, תהליך המיתוג נועד להבטיח לחברה שלך את הזהות הייחודית לה ולהבליט את יתרונותיה על פני המתחרות.

תהליך נכון – מיתוג אתר

איפיון אתר

חווית גלישה מצריכה המצאת קונספט ייחודי המותאם הן למוצר והן לגולש הפוטנציאלי. אנחנו מבצעים מחקר שוק על המוצר הייחודי שלך וכן מחקר על הלקוח הפונטנציאלי. אתר בעל עיצוב ייחודי המותאם אישית, הוא אתר מנצח. אנחנו מתאימים לגוגל את האתר ומבצעים אופטימיזציה לאתר בעזרת כלים מקצועיים.

עיצוב אתר

גיבוש הקונספט הגרפי של ממשק המשתמש, בהתאם לזהות והגדרות המותג. עיצוב גראפי והתאמת ממשק המשתמש למטרות האתר ולתדמיתו והגדרות המותג, עיצוב גרפי מקורי המשלב חדשנות ושימושיות, עיצוב המקדם את המותג.

בניית אתר

כתיבת קוד סטנדרטי, בהתאם לתקני איגוד האינטרנט הבינלאומי- W3C התאמת מלאה של הקוד לדפדפני: IE, Firefox ו- Chrome בניית אתר רספונסיבי (Responsive Design) עיצוב מותאם למחשבים שולחניים, מכשירים ניידים וטאבלטים

קידום אתר

הכנת האתר ברמה בסיסית והתאמתו למנועי החיפוש. בניית מפת אתר, קישור לגוגל אנליטיקס, התמעת מילות מפתח בסיסייות בהמשך לתהליך הקידום הבסיסי, קיים אצלנו שרות ריטיינר חודשי לקידום האתר בגוגל וברשתות חברתיות. השירות כולל בניית קמפיין פרסומי בגוגל או בפייסבוק משלב בניית המודעות עד מחקר שוק וניהול סטטיסטיקות.

Testimonials

מה שאומרים עלינו